środa, 12 listopada 2014

Strona bloga na Facebooku!
Kochani!

Na pewno zauważyliście, że nasz blog zyskał od niedawna (dokładniej mówiąc od wczoraj) stronę na Facebooku, gdzie umieszczamy linki do pojawiających się tu recenzji i opinii. Staramy się również trzymać rękę na pulsie i informować o bieżących wydarzeniach mających związek z tematyką kresową. Jeśli fanpage Wam się podoba i chcecie być z nami również na tym portalu społecznościowym zapraszamy do polubienia naszej strony!

Jak kiedyś powiedział Heraklit z Efezu „Jedyną stałą rzeczą jest zmiana”. Pozostając w zgodzie z tą sentencją, zmianie uległ również banerek promujący blog. Teraz jest na nim zdjęcie listu i okularów Adama Mickiewicza pochodzące z muzeum naszego Wieszcza w Nowogródku. Zachęcam do podmiany starego banerka na nowy na Waszych blogach.

Autorką zdjęcia i banerka jest Pani_Wu, która jest zresztą „spiritus movens” ostatnich zmian i przewodnikiem po facebookowych zawiłościach, za co składam jej serdeczne podziękowania. :)

Zapraszamy do odwiedzin strony bloga na Facebooku!!!

3 komentarze:

  1. Heraklit wiedział co mówi... :)
    Naszym "Kresom" życzę jak najlepiej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pani Magdaleno, być może czytała Pani książkę napisaną przez Wandę Półtawską (późniejsza bliska współpracownica naszego papieża Jana Pawła II), osobę, która przeżyła niemiecki obóz koncentracyjny dla kobiet w Ravensbrück, pod tytułem " I boję się snów". Niezwykła książka, wspaniale napisana. Serdecznie polecam i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...